Online Danışmanlık 

   Online danışmanlık sürecinde ilk görüşme Skype, Zoom, Facetime veya telefon ile yaklaşık 1-1.5 saat, takibinde     sonraki görüşmeler yaklaşık 30 - 45 dk. olacak şekilde ilerlemektedir. İsteğine bağlı tek görüşme veya aylık  görüşme programı oluşturulup kişiye uygun periyotlarda görüşme sıklığı planlanabilir.

  1. BESLENME DANIŞMANLIĞI​ 

   Beden ağırlığı denetimi (kilo kaybı, kilo kazanımı), kronik hastalıklarda beslenme, gebelik, çocuk beslenmesi gibi konularda hedefine yönelik yardımda bulunabilirim. Amacımız  sana uygun olabilecek yönlendirmelerde bulunarak hayat tempona uyarlayabileceğin şekilde sürdürebilir beslenme programı planlayıp iyi yaşam düzeni sağlamaktır.

    2. SEZGİSEL BESLENME DANIŞMANLIĞI

     Devamlı diyet döngülerinde olup mental olarak olumsuz etkileniyorsan, günlük olarak ne yiyeceğin ile ilgili düşüncelere uzun zaman ayırıyor ve rahatsızlık duyuyorsan, sıklıkla duygusal yeme yaşayıp negatif etkileniyorsan sezgisel beslenme danışmanlığı senin için uygun olabilir. Kilo odaklı olmadan , bedenle ve besinlerle olan ilişkini iyileştirmek adına uygulanabilecek bir danışmanlık seçeneğidir. Farkındalıkla beslenerek iyi hissedebileceğin nazik beslenme biçimini oluşturulabiliriz.

    3. KURUMSAL DANIŞMANLIKLAR

    Kurumsal beslenme danışmanlığı ile çalışanlarının yaşam kalitelerini ve verimliliklerini arttırmayı amaçlıyorsan iletişim sekmesindeki formu doldurarak talep edebilirsin. 

 

  • Instagram
  • LinkedIn